Пакети на виніс

Крафт пакети з прямокутним дном

Крафт пакети виготовлені з якісного щільного паперу, використовується для харчової та нехарчової категорій промисловості. Завдяки якісним екоматеріалам Ви можете надійно упакувати свою продукцію в паперовий пакет та нехвилюватись про подальше розповсюдження.

Бумажні пакети з дном на виніс

Бумажні пакети – це може бути як пакет для продуктів на виніс, так і пакет для одягу, для сипучих матеріалів, пакет для подарунків та різних сувенірів, пакет для борошна, тощо.
Наносимо логотип на пакет від 100 шт.
Також, є чудова можливість нанести свій власний логотип на Вашу продукцію, докладніше у розділі https://viola-pack.com/cat/brenduvannya-upakovky/

Паперовий пакет з логотипом

Паперовий пакет ми можемо виготовити будь-якого розміру та з Вашим логотипом. За підрахунками екологів, щороку кожен із нас використовує понад 200 різних пакетиків-мішечків, при тому що пластик розкладається біля 100 років! Тому чудовою екологічною альтернативою є саме папір та картон, які є чудовим та водночас стильним замінником шкідливою упаковки.

Про переваги паперу над поліетиленом можна дізнатись за посиланням : http://solvetpv.lviv.ua/majbutnye-bez-polietylenu-chy-mozhlyvo/

Друк пакетів

На будь-який пакет ми можемо нанести Ваш логотип, всього від 100 штук – детальніше за посиланням

ВіОлаПак – твій надійний партнер

Показано 1–15 із 28