Пакети на виніс

Крафт пакети з прямокутним дном

Крафт пакети виготовлені з якісного щільного паперу, використовується для харчової та нехарчової категорій промисловості. Завдяки якісним екоматеріалам Ви можете надійно упакувати свою продукцію в паперовий пакет та нехвилюватись про подальше розповсюдження.

Бумажні пакети з дном на виніс

Бумажні пакети – це може бути як пакет для продуктів на виніс, так і пакет для одягу, для сипучих матеріалів, пакет для подарунків та різних сувенірів, пакет для борошна, тощо.
Наносимо логотип на пакет від 100 шт.
Також, є чудова можливість нанести свій власний логотип на Вашу продукцію, докладніше у розділі https://viola-pack.com/cat/brenduvannya-upakovky/

Паперовий пакет з логотипом

Паперовий пакет ми можемо виготовити будь-якого розміру та з Вашим логотипом. За підрахунками екологів, щороку кожен із нас використовує понад 200 різних пакетиків-мішечків, при тому що пластик розкладається біля 100 років! Тому чудовою екологічною альтернативою є саме папір та картон, які є чудовим та водночас стильним замінником шкідливою упаковки.

Про переваги паперу над поліетиленом можна дізнатись за посиланням : http://solvetpv.lviv.ua/majbutnye-bez-polietylenu-chy-mozhlyvo/

Друк пакетів

На будь-який пакет ми можемо нанести Ваш логотип, всього від 100 штук – детальніше за посиланням

ВіОлаПак – твій надійний партнер

Крафтові паперові пакети на винос

Паперові пакети являють собою універсальне рішення на сучасному ринку, яке має багато цікавих переваг. Серед них екологічність та простота застосування, високий рівень міцності та приваблива ціна. Можна використовувати їх для різноманітних сипучих продуктів, їжі.

Переваги паперових пакетів

Кожен пакет паперовий для виносу, якщо він зроблений перевіреним виробником, відповідає всім стандартам. В основі виготовлення лежить застосування міцного матеріалу, що забезпечує надійність упаковки. Всередину можна покласти різноманітні види салатів, бургерів, суші, сендвічів та багато іншого. Можна також використовувати їх для упаковки предметів одягу, презентів та інших подібних речей, що робить їх універсальним рішенням. Замовити їх можна у будь-якій кількості та під різні запити, якщо вибрати надійного виробника. Своєрідною родзинкою може бути нанесення логотипу на поверхню, що буде ефективною рекламою компанії. Серед основних переваг таких пакетів можна назвати:

  • Привабливий вигляд.
  • Різноманітність доступних форм, кольорів та розмірів.
  • Хороший рівень міцності, що позначається на успішності використання.
  • Можливість організації рекламної кампанії з мінімальними витратами, тому що логотип на пакеті бачитиме багато довкола.

Оригінальне рішення упаковувати товари відкриває нові можливості для розвитку бізнесу, про що говорять багато відгуків.

Купити крафт пакети на винос в Україні

Якщо звернутися до спеціалізованої компанії, яка займається випуском таких пакетів вже давно, можна розраховувати на комфортні умови вибору та оформлення замовлення. Серед головних плюсів такого варіанта:

  • Гарантія якості та кваліфікованого обслуговування. Менеджери допоможуть зорієнтуватися, розібратися в деталях та підібрати оптимальні за всіма параметрами пакети.
  • Швидка доставка оформленого замовлення.
  • Чісне співвідношення вартості та якості.
  • Екологічна чистота продукції, яка все сильніше входить у моду.

Тому варто задуматися над замовленням крафтових упаковок

Показано 1–20 із 32