Показано 1–20 із 45

Крафт пакети з ручками

Паперові пакети – ековибір для твого бізнесу.

Паперові пакети , виготовлені з екоматеріалів – саме те, що потрібно сьогодні для сучасного та стильного бізнесу.
ViOla-pack пропонує широкий асортимент упаковки :

  • пакети-саше, для бургерів, для фастфуду;
  • паперові пакети з прямокутним дном, на виніс, для загортання продукіт харчування та промислових, для борошна,  для муки
  • дой-пак для сипучих матеріалів та сипучих продуктів, пакети для кави, чаю;
  • жиростійкі для чебуреків, хот-догів, паніні;
    крафт пакети з ручками для продуктів, подарунків, на виніс, пакети для доставки.

Крафтові пакети з друком

Крафтові пакети з нанесенням свого логотипу, на будь-який смак для будь-якої продукції.
Наносимо логотип на пакет від 100 шт. Саме завдяки такій упаковці Ви зможете стильно рекламувати свій продукт .
Також, є чудова можливість нанести свій власний логотип на Вашу продукцію, докладніше у розділі https://viola-pack.com/cat/brenduvannya-upakovky/

Паперові пакети з ручками для продуктів з собою

Паперові пакети з ручками стали чудовим замінником шкідливим матеріалам. За підрахунками екологів, щороку кожен із нас використовує понад 200 різних пакетиків-мішечків, при тому що пластик розкладається біля 100 років! Тому чудовою екологічною альтернативою є саме папір та картон, які є чудовим та водночас стильним замінником шкідливою упаковки.

Про переваги паперу над поліетиленом можна дізнатись за посиланням : http://solvetpv.lviv.ua/majbutnye-bez-polietylenu-chy-mozhlyvo/
ВіОлаПак – виробник паперових пакетів , опт та роздріб

Крафтові паперові пакети

Для розвитку бізнесу дуже корисним інструментом може стати крафтовий пакет. Головне, щоб його виконали якісно та за всіма сучасними стандартами. Цікавим рішенням є паперові пакети, виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Це можливість отримати гідну якість, екологічність та ефективність застосування.

Особливості та види крафтових пакетів

Особливою популярністю користується крафт-пакет з ручками, тому що він відрізняється підвищеним рівнем практичності. Можна підібрати й інші види упаковки під найрізноманітніші запити. Є пакети на виніс, для борошна, з прямокутним дном, жиростійкі вироби для їжі, для подарунків та багато іншого. Асортимент на відповідному ринку відрізняється різноманіттям, що дозволяє завжди ухвалити правильне рішення.

Можна замовити різні варіанти виконання, у тому числі колірні. Є білі, коричневі, кольорові та інші варіанти, щоб кожен під свої потреби знайшов найкращий. Ціна у будь-якому випадку при зверненні до перевіреного виробника радуватиме.

Купити паперові пакети в Україні

Придбати їх у виробника з досвідом буде найкращим рішенням, яке можна прийняти в такій ситуації. Серед основних причин, щоб зробити це, можна зазначити:

  • Багатий асортимент, у якому представлені пакети різної форми, розмірів, кольору. Під конкретні потреби обов’язково знайдеться щось особливе.
  • Консультації компетентних менеджерів, які спрощують вибір максимально.
  • Гарантія якості та екологічності, тому що у виробництві застосовуються лише сертифіковані матеріали.

Доставка здійснюється по всіх регіонах країни максимально швидко після оформлення замовлення, що разом із зручними варіантами оплати стає додатковою перевагою. Прочитати попередньо можна як характеристики конкретних пакетів, а й відгуки про них. Завдяки цьому легко зробити правильний вибір та оформити замовлення з мінімальними часовими витратами. Консультація менеджерів теж буде корисною, бо допоможе ухвалити виважене рішення.